Zobacz, z jakich programów korzysta nasze biuro rachunkowe w Poznaniu!

29 kwietnia 2016

Żeby zapewnić naszym klientom najwyższy standard i wygodę korzystania z usług księgowości, nasze biuro rachunkowe w Poznaniu jest partnerem firmy Comarch. Z jakich programów tej marki korzystamy i jakie płyną z tego korzyści?

Programy Comarch

Głównym systemem, którego używamy jest Comarch ERP Optima. To najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm. Program Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym, co umożliwia kompleksową obsługę księgowości przez Internet. Kolejnym programem, który wspiera działanie naszego biura rachunkowego w Poznaniu jest Comarch ERP iFaktury24. Moduł ten służy do wystawiania faktur i dla naszych klientów jest bezpłatny! Program ma wiele zalet: jest prosty w obsłudze, intuicyjny, dostępny przez przeglądarkę internetową oraz na tablecie i smartfonie. Polecamy go szczególnie mniejszym firmom. Dodatkowo każdy klient może założyć dysk wirtualny iBard24, z którym współpracują wyżej wymienione programy.

Doradztwo i wsparcie

Jako partnerzy firmy Comarch oferujemy pełne wsparcie w zakresie programów tej marki. Pomagamy dobrać odpowiednie moduły programu Comarch ERP Optima, a także opiekujemy się procesem ich instalacji u klienta. Gwarantujemy również darmową pomoc w obsłudze i konfiguracji programu dla firm, którym prowadzimy księgowość. Nasze biuro rachunkowe w Poznaniu umożliwia też złożenie zamówienia na programy firmy Comarch.

Skontaktuj się z nami! Poznań, ul. Knapowskiego 17/5, tel. 61-661-89-04